نکات ایمنی مطابق اصول نظام مهندسی اجباریست

به گزارش سایت اجاره فروش رهن آپارتمان در ایران

عدم رعایت مقررات ملی در ساخت و ساز خانه های مسکونی و املاک مسکونی  برای انواع ساخت مسکن و ساخت ملک، خطرات جبران ناپذیر مالی و جانی را به بار خواهد آورد. باید در این زمینه مطالعات کافی از سوی سازندگان مسکن و دست اندرکاران ساخت واحدهای مسکونی و املاک مسکونی وجود داشته باشد تا بتوان در بهترین زمان ممکن، بیشترین رضایت را با کمترن خطر از ساخت واحدهای مسکونی مشاهده نمود.

فرهنگ سازی در ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، یکی از عواملی است که باعث می شود کارفرمایان و سازندگان مسکن نه تنها به رعایت مقررات ساختمان به چشم هزینه نگاه نکنند که آن را سرمایه گذاری بدانند. باید در تمامی کارگاه های ساختمانی، قوانین و مقررات رعایت شود و این وظیفه به عهده ی کلیه شهروندان ایرانی نیز می باشد.

نظام مهندسی ایران با انتشار مداوم مقررات ملی ساختمان با جزئیات اجرایی برای ساختمان های مسکونی و املاک مسکونی، تمام تلاش خود را انجام می دهد تا در این زمینه بهترین دستاوردها برای افراد و متقاضان خرید مسکن تامین شود.

از این قسمت به بعد وظیفه به عهده ی سازندگان و تولیدکنندگان واحدهای مسکونی و املاک مسکونی می باشد تا با رعایت درست مقررات ملی ساختمان، از خطرات آتی در املاک جلوگیری نمایند.رییس نظام مهندسی، به ساختمان سازی و ساخت و ساز براساس محیط پایدار اشاره ای داشتند و استفاده از فناوری های ساختمانی را نکته ای مهم برای توسعه پایدار در صنعت ساختمان برشمردند.

کلمات کلیدی: سازندگان و تولیدکنندگان واحدهای مسکونی، املاک مسکونی، مقررات ملی ساختمان، ساخت مسکن، ساخت ملک، ساخت و ساز، کارگاه های ساختمانی، ساختمان سازی، صنعت ساختمان

دیدگاه خود را بنویسید